Regulamin Bukowej Chaty i Domku Górskiego

 1. Drzwi w Bukowej Chacie są otwierane o godz. 8:00 a zamykane o godz. 23:00.
 2. Doba hotelowa trwa w godzinach od 16:00 do 11:00 następnego dnia. Przy wymeldowaniu z sypialni/apartamentu nasz personel w obecności Gościa może odebrać stan techniczny pomieszczenia.
 3. Skorzystanie z sauny fińskiej jest możliwe w godzinach od 15:00 do 20:00 po wcześniejszym zgłoszeniu chęci skorzystania.
 4. Śniadania w formie bufetu wydawane są w Bukowej Chacie w głównej sali w godzinach 9:00-10:00.
 5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 23:00-8:00 następnego dnia. W przypadku zakłócania ciszy nocnej pobieramy opłatę w wysokości 30zł/os
 6. Od grup zorganizowanych(6 osób lub więcej) pobieramy kaucję w wysokości 30zł/os. Kaucja jest w pełni zwrotna w przypadku przestrzegania regulaminu Bukowej Chaty
 7. Goście korzystający z sypialni zobowiązani są poinformować personel o :
  -planowanym wyjściu oraz przybliżonej godzinie powrotu poza godzinami funkcjonowania obiektu
  -wyjeździe z obiektu poza godzinami doby hotelowej
 8. W przypadku zgubienia lub zniszczenia klucza od sypialni pobieramy opłatę – 50zł/szt.
 9. W przypadku rezerwacji w Domku Górskim przy zameldowaniu pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 50zł, na poczet ewentualnych zniszczeń
 10. Wszelkie zmiany w rezerwacji muszą być dokonane najpóźniej 5 dni przed planowaną datą przyjazdu. Po tym terminie zmiany są możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach, rozpatrywanych indywidualnie przez personel, a goście są zobowiązani do zapłaty całej ceny rezerwacji. 
 11. W trosce o komfort każdego mieszkańca zabrania się odtwarzania głośnej muzyki w sypialniach/apartamentach o każdej porze dnia.
 12. Gości korzystających z noclegów obowiązuje obuwie zmienne w części noclegowej obiektu.
 13. Do paleniska głównego dokłada drewno wyłącznie personel. Na noc ogień zostaje wygaszany.
 14. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w sypialniach/apartamentach i na salach.
 15. W przypadku stwierdzenia szkody na terenie Bukowej Chaty i Domku Górskiego, Gość zobowiązany jest do pełnego pokrycia wartości szkody.
 16. Osoby odwiedzające naszych Gości mogą przebywać w pokojach tylko w godzinach 8:00-23:00
 17. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i innych substancji. W przypadku stwierdzenia palenia ich w sypialniach/apartamentach hotelowych obciążamy mieszkańców tej sypialni/apartamentu kwotą 100zł.

*W przypadku nie zastosowania się do regulaminu lub rażącego, nagannego zachowania właściciel lub osoba upoważniona ma prawo zażądać opuszczenia obiektu przez gościa lub zastosować inne metody.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU