Sprzedaż i Rezerwacje

Tomasz Stankiewicz
732 972 770
marketing.bukowachata@gmail.com

Kontakt

Bukowa Chata

57-450 Jugów
ul. Świętojańska 31

74 871 84 44
info@bukowachata.pl

DOJAZD

W związku z tym, że nasz obiekt znajduje się na uboczu ostatni podjazd do Bukowej Chaty i Domku Górskiego to kamienista droga GMINNA (ok. 150 metrów). Szczególnie po ulewach warunki dojazdowe są ciężkie. Poniżej znajdują się pomocne wskazówki.

Sezon letni

Sugerujemy wjeżdżać na 1 biegu płynną, wolną jazdą, gwałtowne dodanie gazu nie jest polecane (dotyczy aut bez napędu 4×4 oraz z niskim zawieszeniem) .

Sezon zimowy

Konieczne są zimowe opony i łańcuchy na koła! Sugerujemy wjeżdżać rozpędzonym autem na 2 biegu ( bez łańcuchów) lub powoli na 1 biegu ( z łańcuchami). 

Pragniemy poinformować, że nie mamy technicznych możliwości aby pomóc Państwu w wyciąganiu aut z zasp śnieżnych oraz aby pomóc w przywożeniu bagaży do obiektu. 

*Zarówno w sezonie letnim jak i zimowym auto można także pozostawić przed ostatnim podjazdem ( ilość miejsc ograniczona).

UWAGA! NAWIGACJA GOOGLE WPROWADZA W BŁĄD!

Jadąc od strony Pieszyc Google pokazuje, aby na Przełęczy Jugowskiej zjechać drogą leśną w kierunku Zygmuntówki(ostatnie 600m). Jest to droga nieprzejezdna. Należy zjechać do Jugowa i stamtąd ulicą Świętojańską do góry.

 

ZASADY REZERWACJI

*Po dokonaniu rezerwacji i mailowym potwierdzeniu jej przez naszego pracownika, wymagany jest zadatek w wysokości 50% całej kwoty

*W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie wpłacony zadatek nie jest zwracany. W przypadku braku możliwości zorganizowania przyjazdu, ze względu na restrykcje związane z COVID-19, kwota zadatku zostanie zwrócona w postaci Vouchera na  dowolne usługi świadczone w obiekcie.

*W przypadku rezerwacji w Domku Górskim przy zameldowaniu pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 50zł na poczet ewentualnych zniszczeń

*Wszelkie zmiany w rezerwacji muszą być dokonane najpóźniej 7 dni przed planowaną datą przyjazdu. Po tym terminie zmiany są możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach, rozpatrywanych indywidualnie przez personel, a goście są zobowiązani do zapłaty całej kwoty rezerwacji.

*Numer konta do wpłat:

AFFLO Sp. Z O.O.
58-260 Bielawa
Ul. Piastowska 23
NIP 882 18 79 115
BANK SPÓŁDZIELCZY W DZIERŻONIOWIE
NR KONTA IBAN: PL 60 9527 0007 0035 1766 2000 0002
KOD SWIFT : GBWCPLPP