AktualnościOferty specjalne

Góry Sowie – nasze dolnośląskie Bieszczady. Wciąż nieodkryte i oferujące ciszę i spokój, ale jednocześnie mające wiele do zaoferowania tym, który swój czas lubią spędzać aktywnie.

Piękne szlaki i otoczenie Parku Krajobrazowego Gór Sowich sprzyjają nie tylko górskim wędrówkom, ale także uprawianiu kolarstwa górskiego i szosowego oraz biegów górskich.

Nasz ośrodek posiada certyfikat jakości Strefy MTB Sudety.

Rowerzystom oferujemy zamykane miejsce do przechowywania rowerów, ręczną myjkę ciśnieniową, mapę szlaków rowerowych. Dodatkowo w pobliskiej Zygmuntówce istnieje możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych.

Biegacze również znajdą tutaj swoje miejsce. Piękne i wymagające podbiegi, trasy o różnym poziomie trudności oraz bajkowe widoki, to tylko niektóre z rzeczy na jakie mogą liczyć w Górach Sowich.

Corocznie odbywają się u nas obozy biegowe, organizowane przez PLANYBIEGOWE.PL – Tomasz Stankiewicz, gdzie niejeden biegacz zaraził się już miłością do gór.

Razem ze Schroniskiem PTTK Zygmuntówka organizujemy również Galopem Na Rymarz – zawody biegowe i rowerowe, które wpisały się już na stałe w kalendarz biegów górskich w Polsce.

Wymagająca trasa 12km i 660m w pionie wyciska siódme poty nawet z najwytrwalszych biegaczy i rowerzystów, a wieczorny Sprint na Rymarza – 600 metrów oraz 200m w pionie – to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią dawać z siebie wszystko.

Domki na wyłączność, apartamenty, pokoje

Naszym gościom oferujemy różne opcję zakwaterowania – od domków na wyłączność w wysokim standardzie, przez komfortowe apartamenty, aż do pokoi z łazienkami lub bez w Bukowej Chacie, dla tych, którzy lubią poczuć schroniskowy klimat.

Serdecznie zapraszamy w Góry Sowie!

W celu poznania dokładnej oferty i wolnych terminów prosimy o kontakt.

marketing.bukowachata@gmail.com