Złota Polska Jesień

Złota polska jesień, spokój i pełen relaks. Spędź długie jesienne dni wśród pięknych widoków złotego krajobrazu…

Zachęcamy Państwa do poznania piękna okolicy oraz ślicznych zakątków Gór Sowich. Polska jesień ma w sobie wyjątkową magię. Jest to jedna z najbardziej romantycznych pór roku, która doskonale nadaje się na weekendowe wypady i nie tylko. Złote promienie przebijają się przez poranną mgłę, która otacza górskie szczyty, a panoramy przyciągają amatorów fotografii, uprawiających Nordic Walking i turystów.

Domowa kuchnia, przytulne pokoje, rozgrzewająca sauna fińska  - to wszystko czeka na Państwa w Bukowej Chacie. Jest to nasza specjalna oferta skierowana zarówno do osób poszukujących miejsca na spokojny pobyt z drugą połową, jak i na kilka dni spędzonych w gronie rodziny, przyjaciół lub pracowników.

Pobyt umilą Państwu:

  • nocleg w przytulnym pokoju z widokiem na leśną przyrodę

  • śniadanie w formie bufetu z góralskim akcentem

  • jesienne łapanie słońca - czyli leżakowanie na południowym stoku, w sąsiedztwie lasu z pięknym widokiem

  • regeneracyjna sauna z olejkami zapachowymi

  • wycieczka na wielka sowę lub wieże widokową – kalenice

  • wieczorki przy ognisku i muzyce góralskiej

  • tego nie usłyszysz w mieście… rykowisko czyli okres godowy jeleni szlachetnych. Rozpoczyna sie w drugiej połowie września i trwa ok 4 tygodnie. Samce jeleni zaczynają wydawać głośne odgłosy, zaczynając tuż przed zachodem słońca, a kończąc o świcie. Przez całą noc potężny, basowy ryk byków rozlega się echem na wiele kilometrów po okolicy.

  • grzybobranie w pobliskich lasach pełnych różnego rodzaju grzybów

Jesień nie musi być nudna, jesień nie musi być smutna :)

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>