Wyjazdy integracyjne

wakacje w górach

Połącz wyjazdy integracyjne z wypoczynkiem w sercu Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Bukowa Chata jest położona w lokalizacji stworzonej dla osób, które choćby na krótki moment chcą w pełni oderwać się od miejskiego hałasu i skosztować odrobiny spokoju w otoczeniu przyrody.

W naszej ofercie leży propozycja fantastycznych wyjazdów służbowych dla bardziej i mniej liczebnych grup. Zielona okolica Sudetów wraz z architekturą kompleksu sprzyja imprezom integracyjnym w nietuzinkowej oprawie, a także realizacji szkoleń, warsztatów oraz konferencji w jednej z dostępnych sal biesiadnych. Na miejscu obecne jest pojemne zaplecze noclegowe i parking.

Szlaki turystyczne prowadzące na najwyższe szczyty Gór Sowich – Wielką Sowę i Kalenicę – przechodzą pod samymi drzwiami Bukowej Chaty, zachęcając do eksploatacji magicznych zakamarków Parku Krajobrazowego Gór Sowich.

Naszym gościom oferujemy:

-Nocleg w wybranym pokoju lub apartamencie – aby dopasować naszą ofertę do wymagań wszystkich gości, oddajemy do dyspozycji pokoje o różnym standardzie – od pokojów turystycznych, sprzyjających integracji i wspólnemu biesiadowaniu, do apartamentów w Domku Górskim, wyposażonych w aneksy kuchenne, łazienki i dostęp do telewizji internetowej. Łącznie posiadamy 75 miejsc noclegowych.

- serwowane indywidualnie śniadanie z ciepłym posiłkiem na wybrana godzinę oraz dostęp do porannych wiadomości telewizyjnych

-możliwość zorganizowania grilla na przynależnym do Chaty tarasie oraz miejsca na ognisko

- saunę fińską

- Internet Wi-Fi

- bezpłatny parking

- ogródek piwny z pięknymi widokami

- szlaki rowerowe o różnym stopniu trudności, prowadzące najpiękniejszymi terenami Gór Sowich

Tylko 7km od Nowej Rudy i 20 km od Bielawy.
Wyjazdy integracyjne w Górach Sowich!

Napisz lub zadzwoń, aby otrzymać szczegółową ofertę!
e-mail marketing.bukowachata@gmail.com
Tel. 732 972 770