Wycieczki szkolne

IMG_0687

Serdecznie zapraszamy do organizacji pobytów grupowych w Bukowej Chacie w Górach Sowich. Wycieczki wędrowne, krajoznawcze, szkolne, kondycyjne czy sportowe oraz inne to wspaniała okazja do odwiedzenia naszego miejsca. Nasz obiekt posiada miejsca noclegowe w pokojach o strukturze 2, 3, 4 oraz 6 osobowej.  Pokoje mają łazienki prywatne, wspólne oraz ogólnodostępne. Do dyspozycji naszych Gości  mi. dostęp do internetu wi-fi, parking.
Zapewniamy nocleg i wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja podane w formie bufetu) w cenie:
sezon letni: 
 80zł/osobodzień – pokój o standardzie turystycznym 
 95zł/osobodzień – pokój standard
sezon zimowy:
 80zł/osobodzień – pokój o standardzie turystycznym
105zł/osobodzień – pokój standard
*  Dla opiekunów grupy nocleg w pokoju z łazienką –GRATIS!
*  Możliwość rezygnacji z obiadokolacji lub wykupienia drugiego dania w cenie 15zł za osobę
Współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi firmami, które na co dzień zajmują się profesjonalną organizacją różnego typu form aktywnego wypoczynku.
Jako dodatkowe atrakcje proponujemy: 
wycieczki po pobliskich szlakach gór Sowich (Wielka Sowa, Kalenica), smażenie kiełbasek na palenisku wewnatrz chaty, ognisko przy oczku wodnym lub na skalniaku przy Bukowej Chacie, wieczorki muzyczne i góralskie śpasy przy ognisku i dźwiękach gitary, trikke, strzelnica, windsurfing, paintball, pikniki, wspinaczki, wycieczki rowerowe, narty, narty biegowe, snowboard, basen w Jugowie (czynny latem), boiska sportowe w Jugowie i okolicy, piłkarzyki stołowe, jazda konna, tenis ziemny, sale do ćwiczeń i inne (więcej informacji w zakładkach MIEJSCA WOKÓŁ NAS , SZLAKI TURYSTYCZNE, TRASY ROWEROWE MTB).
Atrakcyjne ceny karnetów całodziennych na wyciąg Rymarz (ceny ustalane indywidualnie)
CZYTAJ WIĘCEJ o wyciągu narciarskim…
Zapraszamy!

Aktualne oferty specjalne- sprawdź