Wesela w Bukowej Chacie

W Bukowej Chacie zorganizujemy fantastyczne wesele w stylu boho lub vintage, korzystając z uroków rustykalnych sal biesiadnych. Do wyboru mamy salę główną z centralnie usytuowanym paleniskiem, salę na antresoli oraz salę kominkową, które we wspólnym wykorzystaniu pozwalają na wyprawienie zabawy nawet na 120 osób. Chata opiera się w pełni na solidnym drewnie, które w zestawieniu z klimatycznym oświetleniem i kamiennymi elementami dają efekt znamienny dla górskiej stylistyki.

O naszych gości zatroszczy się tutaj doświadczona i otwarta na pomoc obsługa, zaś zapierające dech w piersiach tło dla ślubnych pamiątek zapewni okalający Bukową Chatę plener. Obiekt usytuowany jest bowiem w sercu zielonych Gór Sowich, gwarantujących pamiętną oprawę uroczystości oraz zupełne odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku.

wesele w górach

Bukowa Chata to spełnienie marzeń każdej Pary Młodej, która w głowie ma wizję niestandardowej uroczystości w sielskiej oprawie. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Parku Krajobrazowego Gór Sowich w województwie Dolnośląskim. Jako część kompleksu Jugów Sport Park, oferuje długą listę rekreacyjnych atrakcji o każdej porze roku, dzięki którym możemy wzbogacić weselny wyjazd o niezapomniane wrażenia dla siebie i gości.

Bukowa Chata nawiązuje swoją nazwą do Bukowej Kalenicy, czyli malowniczego rezerwatu przyrody, której urok widoczny jest również w konstrukcji samego obiektu. Tutejsza architektura to udane zestawienie klasycznego, górskiego stylu Podhala oraz rozwiązań domków znanych z kanadyjskich pocztówek. W centralnym punkcie kompleksu mieści się natomiast palenisko, wokół którego chętnie gromadzą się goście Bukowej Chaty, by wspólnie zjednać się w poczuciu bliskości z przyrodą.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu:
marketing.bukowachata@gmail.com
tal. 732 972 770