Świąteczny relaks w Bukowej Chacie

Bukowa Chata to luksus okraszony górskim charakterem. W każdym kącie można dostrzec kunszt okolicznych cieśli, otulić się ciepłem i zapachem drewna oraz podziwiać piękno naturalnego kamienia.

Bukowa Chata jest kontynuacją filozofii przywiązania do natury i tradycji. Pokoje utrzymane są w górskim, ciepłym charakterze. Część z nich posiada prywatne łazienki, a za oknami pokoi rozpościera się piękny widok – na leśne otoczenie gór Sowich. Przy centralnym wejściu można podziwiać stok, który zarówno zimą jak i latem stanowi atrakcyjny punkt widokowy.

Cudowna choinka pachnąca wspomnieniami z dzieciństwa, palenisko wewnątrz chaty, bajkowe widoki, świąteczna muzyka, dekoracje bożonarodzeniowe, wyjątkowa atmosfera i klimat oraz wiele innych atrakcji czeka na Państwa u nas w ten świąteczny czas. 

* Przy sprzyjających warunkach zapraszamy na białe szaleństwo na wyciąg Rymarz! Dla naszych hotelowych Gości atrakcyjne ceny na karnet całodniowy!

* Oferta dotyczy terminu 25-28.12.17

Więcej informacji: info@bukowachata.pl lub tel 74 8718444

Zapraszamy i życzymy Radosnych Świąt!:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>